Three Worlds RP
Dobro dosli na Three Worlds RP!
Three Worlds RP
Dobro dosli na Three Worlds RP!
Three Worlds RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je igra uloga u kojoj se razvijaja prica, borbe na velikom nivou...Igraci su podeljeni u 3 velika sveta:Ljudski, Demonski, Andjeoski...
 
HomeHome  Mapa ljudskog sveta  Demonska mapa  Andjeoska mapa!  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  Pridruzite se discordu!Pridruzite se discordu!  

 

 ULAZ U SKLONISTE ZMIJA

Go down 
AuthorMessage
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Empty
PostSubject: ULAZ U SKLONISTE ZMIJA   ULAZ U SKLONISTE ZMIJA EmptyWed Jan 31, 2018 12:49 am

ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Escondite_de_orochimaru_naruto_by_lwisf3rxd-d6mys7h
Ovo je veliko skloniste zmija, da bi ste stigli do njega, morate proci pored Todorokijeve pecine,  jednu gustu sumu, veliko ostrvo i jos jednu gustu sumu, a onda nailazite na skriveni ulaz u skloniste zmija, ovo mesto je veoma tesko pronaci i za sada znaju samo dve osobe za njega, jedan starac Todorokijev buduci ucitelj i Todoroki, na ovo mesto je zaista tesko stici.

OSOBE KOJE ZNAJU ZA ULAZ U SKLONISTE ZMIJA:

MESTA KOJA MORATE PROCI DA BI STE STIGLI DO SKLONISTA ZMIJA:
Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Empty
PostSubject: Re: ULAZ U SKLONISTE ZMIJA   ULAZ U SKLONISTE ZMIJA EmptyWed Jan 31, 2018 12:37 pm

Nakon duzeg putovanja, Todoroki i matori Madara konacno stizu do ulaza u skloniste, Todoroki je prvo malo pogledao okolo a zatim se osmehnuo pa pomislio u sebi. (Hehhe, ovo mesto je jos bolje od onoga gde sam ziveo do sada) Nasmevsi se a potom ulazi unutra prateci njegovog ucitelja Madaru, Madara i Todoroki, prosli su kroz jedan hodnik i naleteli na dva ulaza ispred njih, Madara se zaputio ka levoj strani ulaza, ali pre nego sto je usao i zatvorio vrata, dobaci Todorokiju. Vidis, ja sada odoh malo da odspavam i da se malo odmorim, kada se budem probudio, zapocecemo tvojim treningom, tako da si do tada slobodan da radis sta god hoces. Pogledao je u Todorokia, potom se osmehnu i zatvori vrata ulazeci u svoju sobu. Todoroki je malo stojao a zatim predpostavio da ce ova druga prostorija postati njegova nova soba, novi dom, novi dozivljaji i avanture. Ulazi a potom zatvara vrata.

Hm, taj matori cudak bas ima ukusa, izgleda da je on pravi graditelj, stvoritelj ili sta god da je on, hehe. Po meni on je samo matori cudak koji zivi kao duh. Nasmevsi se na te reci, legao je u krevet i pogledao u plafon, nakon par trenutka, tiho je promrmljao sebi u bradu, Hhehe, pa ne verujem da cu naci nista zanimljivo u ovoj sobi, mislim da cu malo izaci i prosetati. Zatim se uputio ka izlaznim vratima, otvorivsi vrata ugledao je jednu veliku zmiju koja je pricala.

ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Manda_se_prepara_para_atacar

Todoroki je zbunjeno gledao u zmiju, ruke i noge su mu se pocele tresti, znoj je lijao sa njega, strah u kostima je osecao. Sve do jednog detalja kada zmija otvori ustai progovori.
He, daakle ti si taj mladic koji je uspeo da prezivi otrovni prah, hehe.
K-o-o si  ti, i kako zivotinja moze da govori?
Opusti se za pocetak, nemoras se bojati, ja sluzim gospodaru Madari, a to kako mogu da pricam, pa to je duga prica.
Uf, dakle ti sluzis tom cudnom starcu, vidim znaci njegovo ime je Madara, hehe.
Nasmevsi se na to, zmija se okrenu i rece.
He, moje ime je Manda, a ti si Todoroki, tacno? Hajde popni se na moju glavu, provescu te kroz malu setnju.
Vidim, Manda znaci hehe, u redu idemo onda.
Rekavsi to, pope se zmiji na glavu a zatim su krenuli u dalji obilazak kroz skloniste zmija, na putu do tamo videlu su mnogo zmija i njihova lezista, vrste i tako dalje, dok su Manda i Todoroki prolazili, svak zmije je legla, praveci blagi naklon iz postovanja prema Mandi jer je on bio vodja i najjaca zmija u tom sklonistu.

Vreme napolju bese suncano, Manda i Todoroki bese u daleku setnju, nakon celog obilaska tog sklonista, Manda dovodi i vraca Todorokija do njegove sobe, pre nego sto je Manda otisao, Obratio se Todorokiju.Uskoro bi i gospodar Madara trebalo da se probudi, trening koji ti sledi bice zaista tezak, hehe. Verovatno ces se boriti malo sa zmijama, u svakom slucaju videces i sam, do tada zbogom.
Nakon tih reci, Manda odlazi ka nepoznatom pravcu a Todoroki se nasmesi ulazivsi u svoju sobu, leze u krevet da malo odmori, cekajuci da zapocne svoj prvi ozbiljan trening.
Back to top Go down
Todoroki

Todoroki


Broj poruka : 30
Datum upisa : 2018-01-13

DATA
Poreklo: Covek Covek

ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Empty
PostSubject: Re: ULAZ U SKLONISTE ZMIJA   ULAZ U SKLONISTE ZMIJA EmptyThu Feb 01, 2018 2:06 am

Posle duge noci i prespavanog dana, Todoroki konacno otvara oci, citavih tri minuta nakon otvaranja ociju, Todoroki se zagledao samo u plafon. Zatim je pogled spustio ka dole i polako poce ustati iz kreveta stavljajuci sebe u sedecem polozaju. Razmisljao je dugo vreme da nije ni primetio da se kod njega u sobi nalaze, njegov ucitelj po imenu Madara, zmija Manda i hrana, pice koje bese spremno za Todorokija.
Pogledavsi u pravcu ispred njega, nalazio se mali drven stocic sa hranom i vodom, sa desne strane od Todorokija stojala je zmija Manda dok bi sa druge leve strane, mogao se ugledati starac po imenu Madara, pogledavsi i Madaru i Mandu, nije progovorio ni rec, vec se odmah bacio na hranu, za pet minuta pojeo je sve a zatim popio i vodu. Nakon toga rec koju je izbacio iz sebe, bila je. Pa, jesmo li spremni za moj prvi trening? Upitavsi to, nasmesio se cekajuci odgovor.

Madara je uctivo podigao svoju glavu slusajuci o tome sta on prica, zatim se nasmesi pa pomisli u sebi. (He, ovaj momak misli samo na jedno) Zatim uozbilji svoj pogled i poce govoriti, Pa vidis, mozemo poci odmah ali moj trening je malo cvrst i tezak ima nekoliko faza kroz koje ces morati da prodjes, naucicu te takodje svemu sto znam, takodje ces ici na zadatke koje cu ti ja pripremiti, teske, lake videces u svakom slucaju sada se fokusiraj na trening da se dobro oznojis. Nakon sto je sve to rekao, neka jeza se mogla osetiti u vazduh, vetar se sve glasnije moga cuti spolja kako fijuce i pravi snazan zvuk vetra, oblaci su dodatno poceli da pokrivaju nebo. Zatim je Madara ustao i krenuo se u nepoznatom pravcu, mahnu rukom Todorokiju davajuci znak da ga prati.

Todoroki ustaje iz svog kreveta, osmeh prosara na njegovom licu, na krevetu biva vec spakovana i spremljena odeca koju je Todoroki izneo iz zamka u kome se nekada nalazio. Brzo se obukao, i stavivsi svoju novu traku plavo-bele boje na glavu, nasmejanog lica pre nego sto je krenuo za Madarom, pomisli u sebi. Vetar, kisa, voda, vatra, nebo, oluja, sta god se danas desilo, nista nece prekinuti moj prvi ozbiljan trening u svom zivotu. Nakon te pomisli, Todoroki se nasmeja i brzo krete ka Madari, kada ga je konacno sustigao uputili su se ka nepoznatom pravcu.

Prolazivsi kroz tajne delove i sobe u skloniste zmija, konacno su stigli u jednu sobu, Todoroki se prvo zapitao kakav li ce to trening sada biti, Madara napravi jedan pljesak rukama, dok bi se u prostoriji nalazile razne stene i po koja zmija na njima, na zemlji nalazila se bodljikava staza koja bese sa jednim puticem napravljen od otrovnog praha ubacen u potok sa vodom. Zatim se Madara nasmesi i pogleda u Todorokija i obrati mu se. Vidis, ovo je moja prva trening zona koju sam ja napravio objasnicu ti sada sadrzaj i sta ces tacno raditi, dok to ne usavrsis kako treba necemo krenuti dalje na tvoj drugi trening. Pa da zapocnem sa objasnjivanjem, idemo ovako. Stene koje mozes videti pred sobom ukupno ih je pet koje blokiraju tvoj prolaz, da bi toliko brzo prosao pored njih, moras imati neverovatnu kolicinu brzine, sto znaci da je to deo treninga za tvoju brzinu, na jednoj steni ima ukupno devet skrivenih zmija koje ce te ometati u tvom prolazu, sto znaci da na svih pet stena ima ukupno cetrdeset i pet skrivenih zmija koje ce te takodje ometati u prolazu, na zemlji kao sto mozes videti nalazi se potok, mala recica kroz koju tece ogromna kolicina otrovnog praha koji ce te verovatno ubiti ako i samo zgazis u tu vodu, izmedju stena i pored tog malog potoka nalaze se siljci koji su takodje premazani otrovom, ali te ne mogu ubiti vec ce samo malo paralizovati taj deo koji budu dodirnule, ali posto sam ja ovde, nemas se cega plasiti, svaku tvoju gresku i ako uspes da se otrujes, brzo cu ti iscediti taj otrov, tako da sada navali na trening sa punom snagom. Rekavsi sve to, uzeo je jedan panj, sede na njega i pazljivo posmatrao sta ce uraditi njegov ucenik.

Pazljivo je posmatrao i slusao sta mu je govorio njegov ucitelj, Todoroki biva zaprepascen onim sto je cuo, pa je stavio ruku na glavu pokusavajuci da smisli plan da prodje, zatim se zamisli pa se nasali sam sa sobom. (Hehe, eto ti sada, ovo je onaj deo treninga gde se treba iskoristiti malo pamet i mozak, a ne samo snaga ili slicno, a to je nesto sto mi je najteze, iskreno ni sam ne znam kako da predjem. Zatim poce da smislja plan za prolaz. HM, ako bih uzeo jedno kamence i drzati ga skrivenog u ruci, mogao bih se zatrcati ka tom surovom terenu, ako bi me u tom trenutku napale zmije, ne to ne valja. Hm, da probam onda nesto drugo da smislim, da mislim da bi to bio pametan potez. Zatim sede na zemlju dajuci sebi vreme, da malo razmisli.

Back to top Go down
Sponsored content





ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Empty
PostSubject: Re: ULAZ U SKLONISTE ZMIJA   ULAZ U SKLONISTE ZMIJA Empty

Back to top Go down
 
ULAZ U SKLONISTE ZMIJA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Three Worlds RP :: Oblast 68 :: Mracna pećina-
Jump to: